Ophtalax – akú spätnú väzbu majú tieto kapsule na fóre? Skúsenosti zákazníkov. Aká je cena v lekárni a v Heureka Heureka?

5
4.8/5 - (145 votes)

Ophtalax

Ophtalax sú kapsule, ktoré pomáhajú ľuďom lepšie sa starať o zrak. Veľká časť z nás s tým nič nerobí – nezaoberáme sa problémami, ktoré sa objavia, a ani nepomyslíme na kúpu doplnku. Preto sme sa rozhodli, že vám tu urobíme dobre a v tomto texte sme zhromaždili najdôležitejšie informácie o Ophtalaxe.

Zistite sami, aké informácie obsahuje príbalový leták týchto kapsúl a či sú recenzie Ophtalax pozitívne. Zistite tiež, aká je cena tohto doplnku a či si ho môžete kúpiť pre seba na Heureke alebo v lekárni.

Ophtalax kapsule – skúsenosti a názory na fóre Modrý konik

Aké ohlasy majú kapsule Ophtalax na fóre Modrý koník? Cena tohto doplnku je vysoká a niekedy sa na to kupujúci sťažujú. Ak však skontrolujete, aké zložky sú uvedené v príbalovom letáku Ophtalax, uvedomíte si, že cena Ophtalax jednoducho musí byť vysoká.

AKCIA -50%! OPHTALAX - KÚPIŤ DNES

Tieto kapsule si môžete kúpiť pre seba na www.ophtalax.sk a práve tu je k dispozícii príbalový leták tohto výrobku. Ak si chcete pozrieť aj názory z fóra Modrý koník na Ophtalax – niektoré z nich nájdete nižšie.

Lenka, 32 rokov

Ophtalax review 1Kapsule Ophtalax vrelo odporúčam, pretože vďaka nim dnes skutočne vidím oveľa lepšie – a to som si myslela, že už budem musieť investovať do okuliarov. Teraz si hovorím, že som si niečo také mohla kúpiť už dávno a pravdepodobne by som predišla niektorým problémom, ktoré mám dnes. Odporúčam Ophtalax.

Peter, 45 rokov

Ophtalax review 2Ophtalax je veľmi účinný doplnok, ktorý môžem úprimne odporučiť každému. Podľa môjho názoru nemá žiadne nevýhody – funguje od začiatku, predáva sa za rozumnú cenu a môžete ho užívať dlhodobo. Podľa môjho názoru to jednoducho stojí za to mať. S pozdravom.

AKCIA -50%! OPHTALAX - KÚPIŤ DNES

Štefánia, 68 rokov

Ophtalax review 3Začnite používať Ophtalax a najlepšie oveľa skôr ako vo veku 50-60 rokov – nerobte chyby ako ja. Oči sa tak či onak opotrebúvajú, takže je jasné, že potrebujú podporu – bez výnimky. Kúpu Ophtalaxu nebudete ľutovať, pretože je to jednoducho účinný produkt. Odporúčam ho a ďakujem vám.

Výhody:

  • pomáha zvyšovať zrakovú ostrosť
  • prispieva k zníženiu opuchu
  • môže znížiť únavu očí

Nevýhody:

  • naše kapsule nekupujeme v lekárni

Ophtalax – kde kúpiť produkt? Dostaneme ho v lekárni alebo v Dr. Max? Cena na Heureke a na webovej stránke výrobcu

Predajňa Heureka a predajňa Dr. Max nepredávajú Ophtalax – ani lekáreň. Takýto doplnok nenájdete ani nikde inde. Ak si ho chcete kúpiť pre seba, zamierte priamo na www.ophtalax.sk.

AKCIA -50%! OPHTALAX - KÚPIŤ DNES

Kde môžem kúpiť Ophtalax na Slovensku? V lekárni Dr max, na Heureka alebo na webovej stránke výrobcu?

Ophtalax by sa mal objednať z www.ophtalax.sk, kde je určite možné zakúpiť originálne kapsule s prírodným zložením. Výrobca nám to sľubuje.

Ophtalax – diskusia o predaji a objednávaní. Aká je cena?

Existujú prirodzené spôsoby zlepšenia zraku a nepotrebujeme doplnok Ophtalax? Takýmito prirodzenými spôsobmi je, samozrejme, aspoň obmedzenie času stráveného pred obrazovkou – to však využíva málo ľudí. Doplnok stravy, ako je Ophtalax, nás skôr presvedčí – je to jednoduchá odpoveď, ako sa zbaviť problému s očami. Tento doplnok si môžete kúpiť sami na www.ophtalax.sk – navštívte túto stránku, ak chcete vedieť, ako sa zbaviť zlého zraku pomocou Ophtalaxu.

AKCIA -50%! OPHTALAX - KÚPIŤ DNES

Ophtalax – ako používať a – návod na použitie? Účinky a pôsobenie a dávkovanie. Aké je zloženie?

Ophtalax - ako používať a - návod na použitie Účinky a pôsobenie a dávkovanie. Aké je zloženieAké sú účinky a účinky Ophtalaxu a výhody používania tohto doplnku? Keď sa naučíte, ako správne užívať Ophtalax, rýchlo si všimnete prvé výhody. Dobré účinky a pôsobenie sa objavia až vtedy, keď už pochopíme, ako tieto kapsule užívať.

Vtedy tiež neexistujú žiadne vedľajšie účinky a vôbec žiadne negatívne recenzie Ophtalax. Negatívne recenzie sa zatiaľ týkajú nanajvýš vysokej ceny doplnku – vedľajšie účinky sa v prípade Ophtalaxu vôbec nespomínajú. Nižšie nájdete zložky Ophtalax:

– luteín

– extrakt z čučoriedok

– zeaxantín

Luteín – aké sú jeho vlastnosti?

Luteín je základný pigment, ktorý sa nachádza v šošovke a centrálnej časti sietnice, makule. Má nesporný význam pre oči, pretože je zodpovedný za centrálne videnie a zabezpečuje vynikajúcu zrakovú ostrosť. Je to silný antioxidant. Má ďalšiu ochrannú funkciu pred škodlivými účinkami UVA a UVB žiarenia. Luteín selektívne akumulovaný v sietnici chráni pred vekom podmienenou degeneráciou, preto bude jeho suplementácia u starších ľudí obzvlášť dôležitá. Luteín znižuje hladinu cholesterolu a má dobrý vplyv na stav pokožky.

Prečo používame extrakt z čučoriedok?

Vďaka svojim antokyanom sa čučoriedky často používajú v boji proti očným poruchám a na podporu zraku. Pomáha tiež predchádzať krátkozrakosti alebo znižovať pravdepodobnosť jej vzniku. Odporúča sa najmä ľuďom, ktorí trpia fotosenzitivitou, a tým, ktorí majú problémy s adaptáciou očí na rôzne druhy svetla. Za zmienku stojí aj to, že zeaxantín chráni oči pred degeneráciou – najmä degeneráciou sietnice, ako aj šedým zákalom a tzv. šeroslepotou.

Ako zeaxantín pôsobí?

Zeaxantín chráni oči pred ultrafialovým žiarením – je to akýsi filter. Okrem toho má aj antioxidačný účinok. Vlastnosťou zeaxantínu je zachytávať a ničiť voľné kyslíkové radikály. Vďaka žltej farbe zeaxantínu dokáže pohltiť pre oko najškodlivejšie vysokoenergetické vlnové dĺžky modrého svetla. Jeho intenzita sa potom znižuje o niekoľko desiatok percent. Čo to znamená? Zeaxantín je vďaka svojmu pôsobeniu prirodzeným filtrom očí, ktorý ich chráni pred UVA, UVB a UVC žiarením.

Často kladené otázky a odpovede – FAQ

Kapsuly Ophtalax si môžete kúpiť na www.ophtalax.sk, kde ich výrobca predáva od začiatku. Nikdy sa nerozhodol rozšíriť svoj predaj na stacionárne obchody, takže by ste nemali hľadať tento doplnok inde. Iba uvedená webová stránka podľa výrobcu ponúka originálne kapsule s dobrým zložením.

Použitie kapsúl Ophtalax nie je zložité – je však nevyhnutné prečítať si tu uvedené pokyny. Práve z neho sa dozviete, koľkokrát denne by ste mali Ophtalax užívať a aká dávka je správna. Tieto pokyny sú k dispozícii v príbalovom letáku výrobku a na webovej stránke výrobcu.

Kapsuly Ophtalax sa snažte chrániť pred vlhkosťou a teplom – lepšie je však uchovávať ich na suchom, chladnom a tmavom mieste. Taktiež nedovoľte, aby mali k doplnku prístup neplnoleté osoby – mohli by náhodne užiť nesprávnu dávku takýchto kapsúl.

Na stránke www.ophtalax.sk môžete často naraziť na akcie na Ophtalax – vtedy sa dajú kapsule kúpiť podstatne lacnejšie. Ak však chcete takúto príležitosť skutočne využiť, potom s nákupom neváhajte – výrobca zavádza zľavy často, ale len na krátky čas.

5 KOMENTÁRE

  1. Neviem, či je to tak teraz u každého, ale úprimne priznávam, že trávenie času pred počítačom a televízorom je mojím koníčkom aj prácou. Niekedy mám pocit, že od tej obrazovky vôbec neodídem 😮 A na jednej strane je to fajn, lebo mám svoju prácu rada a dobre zarábam – ale na druhej strane sa bojím, že za chvíľu budem len míňať peniaze na nové okuliare a operácie očí. Je desivé, že sme sa stali takými závislými od elektronických zariadení. No ale tak nejako to je – keď mám voľný čas, zapnem si nejakú hru alebo seriál. Rád takto trávim čas a robím to aj s priateľmi – nie som nejaký čudák, samotár 😆 Tak preto som teraz tu – chcem vedieť, či si myslíte, že má zmysel v tejto situácii používať Ophtalax kapsule. Môže mi to nejako pomôcť? Dúfam, že to nie je nejaký podvod 🙁 Kde sa tento výrobok predáva v pôvodnej verzii? Už som videla, že v lekárni ho nemajú. Aby som však pravdu povedala, vôbec ma už nezaujíma hľadanie produktov v lekárňach – skôr chcem doplnok, ktorý má dobré zloženie a vysokú kvalitu. Dajte mi vedieť, čo si myslíte, a s pozdravom! 😊

  2. Ophtalax si kúpite na stránke výrobcu – žiadny obchod tu nebude robiť. Pokiaľ si ho objednáte pre seba od zdroja – bude to v poriadku 😉 Je to naozaj najlepší produkt pre váš zrak. Existujú nejaké kontraindikácie? Vo všeobecnosti je to asi len alergia na nejakú zložku – ale to je asi celkom logické 😀 Podľa môjho názoru nemá Ophtalax žiadne nevýhody a je to vlastne veľmi účinný a bezpečný doplnok pre ľudí, ktorí chcú posilniť svoje oči 😉 Prvý efekt som na sebe spozorovala asi už po pár dňoch – zrak sa výrazne zostril. Odporúčam vám tieto kapsule – a vy robte, ako uznáte za vhodné 😉 S pozdravom.

  3. Odporúčam Ophtalax – tieto kapsule som si kúpila asi viac zo zvedavosti ako preto, že by som takýto doplnok potrebovala, ale dnes už nič neľutujem 😉 Úplne som nečakala, že budú také účinné – oči ma prestali po práci stále bolieť a nejako aj lepšie vidím. Som spokojná a predpokladám, že tieto kapsule budem používať ešte dlhé roky 😀 Vrelo odporúčam!

  4. Myslím, že ľudia v našej krajine sa o svoje oči starajú naozaj zle – a to by sa malo zmeniť. Stačí sa pozrieť, koľko z nás už má vodičský preukaz – nemôžeme zanedbávať svoj zrak, lebo nakoniec nebudeme môcť šoférovať vôbec. Ak si chce niekto pomôcť, vrelo odporúčam Ophtalax – mne tieto kapsule pomohli od prvého dňa 😉 .

  5. Presne tak – s tým musím súhlasiť aj ja. Ophtalax nám môže pomôcť predísť problémom, ktoré ešte len nastanú – a potom budeme ľutovať, že sme si účinný doplnok nekúpili včas. Aj ja ho mám a mienim ho dlhodobo a pravidelne používať – viem, že z neho urobím dobre. Odporúčam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here