LangAI Pro V8 – forum – recenzie – lekaren – skusenosti  – cena

33
Rate this post

Východiskovým bodom tohto týždňa sú silné bestsellery od Xiaomi. Predtým sme pre vás definovali úplne nový rámec – Xiaomi Mi Mix 2 a tiež Xiaomi Mi Note Pad Pro. Tretím zaujímavým, hoci relatívne kontroverzným návrhom tohto výrobcu je Mi Note 3, ktorý by mohol nespokojných niektorých nadšencov značky Mandarin.

Zariadenie je prakticky podobné jednotke Xiaomi Mi 6, ale v skutočnosti sa určite nerozhodlo o umiestnení vedúceho zariadenia Qualcomm sem. Na rozdiel od Snapdragon 835 tu naši odborníci považujú o niečo menej stále primeraný, ale efektívny 660. Zákazník môže tiež využiť 6 GIGABYTE rýchleho LPDDR4 momentu.

LangAI Pro V8 – gél – výsledok – recenzia

Okrem toho je Xiaomi Mi Note 3 vybavená 64 alebo 128 GIGABYTES eMMC s vnútornou pamäťou 5.1. Xiaomi Mi Note 3 – vzhľad  LangAI Pro V8 telefónu Znížený Snapdragon nebude rušiť Xiaomi Mi Note 3 pri zaznamenávaní veľkého množstva odhodlaných podporovateľov. Zostávajúce hardvérové ​​požiadavky Xiaomi Mi Keep na pamäti 3 sa javia ako skutočne praktické. Tento nástroj dodáva veľký monitor spolu s uhlopriečkou od 5,5 palca v rozlíšení Full HD.

LangAI Pro V8 - gél - výsledok - recenziaMobilní profesionálni fotografi využijú hlavnú kameru so zdrojom 16 MP, ako aj zadné 12 MP duo spolu s dvojitou svetelnou diódou, ako aj vizuálnu grafickú stabilizáciu. Okrem toho existuje priestor pre návštevníka odtlačkov prstov, Bluetooth 5.2, klimatizácia Wi-Fi 802.11, ako aj dvojitý port pre pamäťové karty SIM.

Xiaomi Mi Vezmite na vedomie 3 – modrá Gadget je tiež identifikovaný pomocou rýchlo náročnej technológie postavenej LangAI Pro V8 prostredníctvom Qualcomm – z tohto dôvodu určite nebude mať naša spoločnosť dlhé časové obdobie na vyžiadanie 3500 mAh batérie. Tieto náklady berú na vedomie prítomnosť z portu USB typu C.

Využitie pomerne veľkej obrazovky umožnilo LangAI Pro V8 výrobu nástrojov s veľkými rozmermi: 152,6 x 73,95 x 7,6 mm. Telefón váži 163 gramov. Xiaomi Mi Nezabudnite na 3 – cenu? Rovnako ako všetky telefóny Xiaomi, aj Mi Take Note 3 nebude drahá. Pri najchudobnejších variantoch (6 GB RAM, pre informáciu 64 GB) naši odborníci určite kompenzujú, pokiaľ ide o 1 400 PLN v Poľsku.

O niečo drahšia bude verzia 128 GIGABYTE, ktorá bola v skutočnosti ohodnotená na približne 1600 PLN. K dispozícii je navyše renomovaný modrý model Xiaomi Mi Keep In Mind 3, ktorý vás určite posunie o 1650 PLN. Takže toto je skutočne dobré. Počas dnešného stretnutia sa objavila Xiaomi Mi Keep na mysli 3, t. J. Oveľa väčšia verzia verzie prednej časti Xiaomi Mi 6, ktorá na trhu existovala niekoľko mesiacov.

LangAI Pro V8 – mienky – feeedback – účinky

Súhlasím s tým, že toto hodnotenie je trochu prehnané, aj keď to Xiaomi použil vo svojich propagačných prvkoch. Náš tím manipuluje s LangAI Pro V8 telefónom, ktorý vyzerá podobne. Nástroje napchané v takmer presne rovnakom puzdre vyrobenom zo skla. Je tiež vybavený fotoaparátom známym z Xiaomi Mi 6, ktorý vytvára skutočne skvelé obrázky.

LangAI Pro V8 - mienky - feeedback - účinkyNakoniec sa však zdá, že rozdiely medzi týmito modelmi sú skutočne významné a tiež sa neobmedzujú iba na rozmer zobrazovanej obrazovky. Čo je vlastne Xiaomi Mi Majte na pamäti 3 rôzne pochádzajúce z Xiaomi Mi 6? Xiaomi Mi Note 3 sa podobá Mi 6, v porovnaní s tým je však podstatne horšia.

Predovšetkým merania. LangAI Pro V8 Xiaomi Mi 6 je v skutočnosti trochu chytrý smartphone, ktorý je vybavený 5,15-palcovou obrazovkou. Poznámka Mi 3 je v skutočnosti podstatne väčšia a má tiež displejové rozmery 5,5 “. Z tohto dôvodu by mohlo byť dosť náročné spustiť nový telefón spolu s jednou rukou.

Stojí to za to si zapamätať tesne pred tým, ako sa rozhodnete pre jeho získanie. vysoká kvalita spracovania Základnou LangAI Pro V8 vymoženosťou modelu Xiaomi Mi 6 bol sklenený kryt spolu s oceľovým rámom, čo výrazne zvýšilo odolnosť telefónu voči vonkajším faktorom, ako sú napríklad zlomeniny. Xiaomi Mi Take Note 3 má podobný vzhľad hliníková konštrukcia, ktorá je v skutočnosti podstatne menej náročná.

Znamená to, že to môže byť oveľa náchylnejšie ako Xiaomi Mi 6. Batéria. Oveľa väčšie puzdro tiež znamená viac priestoru pre články. Preto je Xiaomi Mi Note 3 skutočne vybavená. spolu s elektrickou batériou 3 500 mAh. V skutočnosti to určite nie je zásadný rozdiel v porovnaní s Xiaomi Mi 6, ktorého batéria má kapacitu od 3350 mAh, ako aj dodávaná batéria ac výrazne menší displej.

LangAI Pro V8 – Amazon – ako to funguje – ako použiť

Existuje teda obava, že Xiaomi Mi Keep LangAI Pro V8  na pamäti 3 bude určite fungovať bez toho, aby požiadal o menej než oveľa menší štýl. Komponenty. To je ešte viac opodstatnené, že srdce z Xiaomi Mi Take Note 3 nie je procesor Qualcomm Snapdragon 835, ani Qualcomm Snapdragon 660. Na jednej dlani je to vlastne slabšie telo, takže by malo mať menší hlad po elektrickej energii. Na druhej strane sa to vlastne robí v 14-nanometrovom procese, zatiaľ čo Snapdragon 835 sa vytvára v ešte modernejšej a oveľa energeticky efektívnejšej 10-nanometrovej litografii.

LangAI Pro V8 - Amazon - ako to funguje - ako použiťJe náročné predpovedať, či sa Xiaomi Mi Keep na mysli 3 bude určite zameriavať na LangAI Pro V8 náročné pod Mi 6. Môžeme jednoducho zabezpečiť, aby oveľa väčší štýl bol viditeľne pomalší. A presne to, čo povedať, sú skutočne zlé informácie. Xiaomi Mi Note 3 a Xiaomi Mi 6 sú vlastne úplne rôzne telefóny.

Mohli by vyzerať presne rovnako, Xiaomi by mohol sľúbiť, že je to takmer dvojitá verzia, ale úprimná pravda je v skutočnosti úplne iná. Xiaomi Mi Berte na vedomie, že 3 budú pravdepodobne vlastniť ešte horšiu kvalitu ako Mi 6, bude to určite v skutočnosti pomalšie a navyše bude fungovať oveľa menej rýchlo bez fakturácie.

Čo je v skutočnosti navyše, LangAI Pro V8 počiatočné náklady oboch verzií sú v skutočnosti 2499 juanov, čo podľa môjho názoru robí Xiaomi Mi Note 3 úplne nerentabilnou verziou. Určite sa nebudem zdržiavať ani minútu, ani venovať svoje peniaze na omnoho lepšie Xiaomi Mi 6, ak by som si teraz mohol vybrať medzi týmito dvoma pomôckami. Xiaomi Mi Note 3, ktorá vyzerala ako únik vody, dostala formálne potvrdenie.

LangAI Pro V8 – cena – test – kúpiť

Vývojár znamená ukázať tento LangAI Pro V8 telefón na tej istej pondelkovej konferencii, kde predstaví úplne novú vlajkovú loď s úzkymi štruktúrami. Fascinujúce je, že úplne nový čínsky phablet spočíva v skutočnosti v zarastenom dizajne Mi 6. Dawid Długosz 8. septembra 2017 15:29 poznámky (2) Xiaomi Mi Note 3 bude určite tiež predstavená v pondelok Xiaomi Mi Berte na vedomie, že 3 bude zverejnená v pondelok.

LangAI Pro V8 - cena - test - kúpiťDebut sa uskutoční v rovnakom čase ako mobilný telefón Xiaomi Mi Mix 2 spolu s neuveriteľne štíhlym rámcom. Číňania potvrdili debut z oboch telefónov a čo je zaujímavé, ich cieľom nie je ani to, aby sa presne neskrývalo to, čo vlastne má mať sledovateľ z Mi Keep na mysli 2, ktorý určite nájdete v obchodoch Gloss.

REKLAMA REKLAMY Xiaomi Mi LangAI Pro V8 Note 3 je v skutočnosti prerastený model Mi 6, ktorý bol nedávno ponúkaný v Poľsku. Toto je výsledok položiek výrobcu na webe Weibo v Číne. Z toho vyplýva, že technické normy oboch telefónov budú skutočne neuveriteľne podobné, hoci naši odborníci samozrejme musia vziať do úvahy niektoré rozdiely.

Xiaomi Mi Majte na pamäti 3 1 Xiaomi LangAI Pro V8 Mi Note 3 na oficiálnom upútavke Xiaomi Mi Take Note 3 sa dostane k väčšiemu monitoru a pravdepodobne to bude tiež ohnuté. Okrem toho majte na pamäti, že predchodca v súčasnosti má také dvere, a tiež nečakajte, že v novom dizajne sa podnik okamžite vráti k štandardnému displeju. Určite navyše bude existovať väčšia elektrická batéria. Varianty pobytu budú určite irelevantné. Konferencia Xiaomi sa určite uskutoční tento pondelok.

LangAI Pro V8 – v lekárni – užitočný – Slovensko

K tomu dôjde deň pred oficiálnym LangAI Pro V8 vydaním úplne nových telefónov iPhone, ktoré spoločnosť Apple určite poskytne 12. septembra. Xiaomi Mi Note 3 je už po druhýkrát čínskou firmou zaoberajúcou sa smartfónmi. Telefón sa javí výrazne ako Me 6, je však iba o niečo väčší. Bohužiaľ nevykonal procesor Qualcomm Snapdragon 835. Číňania umiestnili na telo SoC Snapdragon 660. Čo presne sa vlastne zmenilo? Pozrime sa.

LangAI Pro V8 - v lekárni - užitočný - SlovenskoDawid Długosz 11. september 2017 Komentáre 11:05 (4) Xiaomi Mi Formálne si všimnite 3. Vyzerá to dobre, ale nevedie to k omylu. Xiaomi Mi Majte na pamäti, že 3 je druhým smartfónom po modeli Xiaomi Mi Mix 2, ktorý naša spoločnosť videla na dnešnom seminári v Pekingu. Ceny začínajú na 2499 juanov. Podrobnosti nájdete tu.

PROPAGÁCIA REKLAMNÁ KAMPAŇ LangAI Pro V8  Xiaomi Mi Berte na vedomie 3 – rýchlosť tmy so 6 GIGABYTE RAM, 64 GIGABYTES z dátového priestoru – 2499 juanov (okolo 1355 zlotých) čierna so 6 GB RAM, 128 GB záznamových priestorov – 2899 juanov (vzhľadom na 1575 PLN) modrá pozdĺž so 6 GIGABYTE RAM, 128 GIGABYTE informačnej miestnosti – 2999 juanov (okolo 1630 PLN) Xiaomi Mi Na úvod pozrime 3, vyzerá ako Mi 6, ktoré určite objavíte v maloobchodných predajniach Refinement.

Je to len väčšie. Nehnuteľnosť je v LangAI Pro V8 skutočnosti veľmi totožná a usporiadanie zo všetkých faktorov. Telefón však určite nevlastní Snapdragon 835. Poskytovateľ tu použil úplne nové telo Qualcomm, alebo Snapdragon 660. Tento je podporovaný 6 GB RAM typu LPDDR4. „Hľadáte hlavný mobilný telefón s Androidom?

Na Verdykt.pl zistíte, ktorý z nich je skutočne najlepší! Xiaomi Mi Keep In Mind 3Xiaomi Mi Take Note 3 sa javí ako väčší Mi 6 Xiaomi Mi Keep in mind 3 má a. duálny 12-megapixlový fotoaparát s teleobjektívom a 2x vizuálny zoom, ktorý Registrácia obchodu navyše dostal lepšiu webovú kameru s maticou 16 megapixelov.

Spolu s jeho vlastným využitím môžete otvoriť uzamknutý displej. Xiaomi taktiež pripravil AI funkcie na skrášlenie obrázkov. Mi Note 3Xiaomi Mi Take Note 3 v čiernej farbe Xiaomi Mi Take Note 3 má tiež 5,5-palcový displej spolu s kompletným HD rozlíšením, plne funkčným NFC a 3500 mAh batériou s rýchlym nabíjaním. Je smutné, že použitá flash pamäť je 5,1 eMMC, nie UFS.

Zhrnutie

Môžete si prečítať podrobné informácie uvedené nižšie. Xiaomi Mi Nezabudnite na 3 – štandardný 5,5-palcový LCD displej spolu s kompletným vyrovnaním HD (1080 x 1920 pixelov), procesorový čip Qualcomm Snapdragon 660 vypnutý z Adreno 512 GPU 6 GB RAM typu LPDDR4 64 alebo dokonca 128 GIGABYTE v informačnej oblasti (druh eMMC 5.1 ) 16-megapixlová elektronická kamera na videohovory

Jinx Repellent Magic Formula + Salt forum a tiež selfie duálna videokamera 12 Mpix f / 1,8 (teleobjektív spolu so svetlom f / 2,6) spolu s dvojitou LED diódou, 4-osou OIS 3500 mAh batériou spolu s rýchlou fakturáciou Wi-Fi 802.11 klimatizácia Bluetooth 5.0 DIRECTION FINDER NFC LTE modem spolu s VoLTE dvojitým SIM USB C skenovacím zariadením na odtlačky prstov stereo audio reproduktory 152,6 x 73,95 x 7,6 mm 163 gramov Android 7.1 Nougat off MIUI 9

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here