Intenskin – cena – Heureka – lekaren – skusenosti – krém – recenzie – forum

5
4.9/5 - (92 votes)

Intenskin

Skúsenosti žien v otázkach týkajúcich sa vzhľadu – nie sú jednoduché. Prečo? Pretože sme večne kritizovaní za všetko. Žiaľ, od žien sa očakáva, že budú vždy vyzerať mlado, aj keď to už jednoducho nie je možné. To je, bohužiaľ, cena, ktorú platíme za rozvoj technológií – všetky modelky, herečky a ženy na titulných stránkach začali zrazu vyzerať dokonale. A ľudia to isté očakávajú aj od normálnych žien, ktoré už naozaj nemôžu využiť pomoc programu na úpravu fotografií.

Pravdou je, že všetci máme svoje komplexy a môžeme s nimi bojovať, ale nemusíme to robiť len preto, že sa to od nás očakáva. To je nesprávny prístup.

Hydratuje, vyživuje, vyhladzuje a chráni!Hydratuje, vyživuje, vyhladzuje a chráni!

ŠPECIÁLNA PONUKA!

SKONTROLOVAŤ TO!

www.intenskin.sk

Chápeme však aj to, že v dnešnej dobe je ťažké necítiť tento tlak – preto neustále kontrolujeme, čo nám lekáreň ponúka, a chceme nájsť na fóre nejaký dobrý krém na vrásky. Sú veľkým problémom, pretože u niektorých žien sa objavujú už v pomerne mladom veku a sú veľmi kritizované. Ak nechcete, nemusíte s nimi nič robiť – ale ak chcete, kúpte si krém Intenskin z webovej stránky výrobcu – www.intenskin.sk.

AKCIA -50%! INTENSKIN - KÚPIŤ DNES

Intenskin je prírodný a bezpečný krém na tvár, ktorý vašu pleť hydratuje a vyhladzuje. Nezabudnite tiež zmeniť stravu, piť vodu a rozlúčiť sa so všetkými stimulantmi, ktoré možno užívate – na nič ich nepotrebujete a vaša pleť tým trpí. Ak sa chcete zbaviť vrások, vyskúšajte Intenskin – pre seba, pre nikoho iného.

Intenskin – skusenosti – recenzie – na forum – Modrý koník

Skúsenosti s používaním Intenskin sú pozitívne, čo potvrdzujú ženy z celého sveta. Tento krém funguje a dokáže skutočne vyhladiť pokožku tváre – rýchlo a na dlhú dobu. A kde si môžete kúpiť krém Intenskin a začať ho používať?

Je to jednoduché – nájdete to na stránke výrobcu. Potom môžete tiež navštíviť fórum Modrý koník a opísať svoje skúsenosti s Intenskinom – určite z toho bude mať prospech iná žena. Medzitým si môžete prečítať aj recenzie na Intenskin z fóra Modrý koník. Takéto recenzie vám poskytnú veľa užitočných informácií – vitajte!

Kamila, 36 rokov

Intenskin - reviewKrém Intenskin by som odporučila každej žene – mne veľmi pomohol a teraz už určite viem, že nebudem hľadať nič iné. Dostala som presne to, čo som chcela – veľmi dobrú hydratáciu pleti a jej “vyžehlenie”. Mám pocit, akoby som si nechala urobiť botox – a pritom by som mohla dosiahnuť rovnaký efekt lacno a prirodzene. Vrelo ju odporúčam.

Karolína, 30 rokov

Intenskin - reviewToto je môj prvý krém proti vráskam, ale posledných 12 rokov som fajčila cigarety – takže môžete hádať, že nemám peknú a mladú pleť. Myslím si však, že Intenskin to nejako zvláda – už je to určite oveľa lepšie. Ak hľadáte dobrý krém, ste na správnom mieste – odporúčam Intenskin.

AKCIA -50%! INTENSKIN - KÚPIŤ DNES

Margaréta, 56 rokov

Intenskin - reviewVrásky ma nikdy netrápili, ale je to vlastne celkom príjemný pocit, keď môžete používať účinný krém a vždy sa tam niečo vyhladí – mám Intenskin, pretože mi ho kúpila dcéra, a teraz si plánujem kúpiť ďalšie balenie. Odporúčam túto kozmetiku.

Výhody:

 • vyhladzovanie vrások
 • hĺbková hydratácia
 • ochrana pokožky pred škodlivými vonkajšími faktormi

Nevýhody:

 • krém nie je lacný

Intenskin – lekaren – Dr max – na Heureka –  web výrobcu – kde kúpiť?

V predajni Dr. max vám krém Intenskin určite nepredajú. A budete mať viac šťastia v lekárni? Vôbec nie – krémy na vrásky na takýchto miestach nájdete len zriedkavo. To isté platí aj pre webovú stránku Heureka. Kde si teda môžete kúpiť Intenskin? Na webovej stránke výrobcu, www.intenskin.sk.

AKCIA -50%! INTENSKIN - KÚPIŤ DNES

Kde môžem kúpiť Intenskin na Slovensku? V lekárni Dr. max, na Heureke alebo na webovej stránke výrobcu?

Intenskin si môžete objednať na stránke výrobcu – www.intenskin.sk. Nájdete ho niekde inde? Bohužiaľ to nie je možné – výrobca v súčasnosti nechce rozširovať predaj a krém je k dispozícii len v jeho internetovom obchode.

Intenskin – cena – diskusia – objednat – predaj

Slovensko poskytuje zákazníkom spoločnosti Intenskin nielen propagačné akcie, ale aj kontaktný telefón. Na tento kontaktný telefón môžu kedykoľvek zavolať – konzultant im povie, aká je cena Intenskinu a či sú vôbec aktuálne k dispozícii propagačné akcie.

Intenskin - cena - diskusia - objednat - predajMajte na pamäti, že cena Intenskinu nikdy nebude nízka – Slovensko pri vývoji zloženia tejto kozmetiky využilo pomoc vedcov z celého sveta.

Intenskin – navod na pouzitie – ako pouziva – davkovanie – recenzia

Výrobca vám povie, ako používať Intenskin, takže sa nemusíte obávať, ak urobíte chybu. A kde sa dozvieme, ako presne tento krém používať? Tieto informácie, ako aj recenzie a zložky prípravku Intenskin nájdete na adrese www.intenskin.sk. Zloženie obsahuje:

 • arganový olej
 • olivový olej
 • kyselina hyalurónová

AKCIA -50%! INTENSKIN - KÚPIŤ DNES

Zákazníci odporúčajú Intenskin a recenzie sú tu veľmi dobré – čo nie je prekvapujúce, pretože výrobca vytvoril hodnotný a bezpečný krém proti vráskam pre dámy všetkých vekových kategórií.

Zhrnutie

Je jasné, že aj keby zajtra začali protestovať tisíce ľudí proti tomu, aby sa ľudia posudzovali podľa ich vzhľadu, aj tak to nič nezmení. Dnes máme predsa v médiách veľa ľudí, ktorí sa snažia hovoriť o tom, aký nespravodlivý je prístup našej spoločnosti k vzhľadu žien. Je to určite krok správnym smerom, ale takéto zmeny si vyžadujú čas.

Hydratuje, vyživuje, vyhladzuje a chráni!Hydratuje, vyživuje, vyhladzuje a chráni!

ŠPECIÁLNA PONUKA!

SKONTROLOVAŤ TO!

www.intenskin.sk

Nič nemôžeme urobiť zo dňa na deň. Preto sa dnes obraciame práve na vás. Buďte k sebe láskaví a vrásky riešte len vtedy, ak to skutočne chcete a necítite sa dobre. A takto nemôžete fungovať, pretože komplexy len sťažujú každodenný život – je lepšie sa s nimi vyrovnať a jednoducho na ne zabudnúť. Na tento účel si zakúpte krém Intenskin na stránke výrobcu – www.intenskin.sk.

AKCIA -50%! INTENSKIN - KÚPIŤ DNES

Aplikácia je jednoduchá – stačí byť pravidelný. A ako sme už spomenuli, nezabúdajte, že vrásky často vznikajú našimi vlastnými chybami. Závislosti, opaľovanie, nesprávna výživa – ak ich môžete odstrániť zlepšením svojho životného štýlu, určite to urobte. Je to najjednoduchší spôsob, ako si skutočne pomôcť – a Intenskin je dokonalým doplnkom na spomalenie procesu starnutia vašej tváre.

5 KOMENTÁRE

 1. Existujú nejaké vedľajšie účinky? Už týždeň čítam komentáre na všetky krémy proti vráskam a neviem, čomu mám veriť 😆 Objednať a otestovať Intenskin sa mi zdá ako dobrý nápad – recenzie sú tu naozaj dobré a ľudia sa na nič nesťažujú. Ale na druhej strane sa obávam, že ten nedostatok negatívnych komentárov je len znakom toho, že tu niečo nie je v poriadku 😀 Zloženie je v poriadku, zloženie tiež – už viem, ako to funguje. Neviem, kde hľadať negatíva 😀 Dokonca som si sama overovala, aká je cena v slovenských lekárňach – ale tento produkt tam nie je. Tak som si prečítal niekoľko skúseností zo slovenského fóra – všetko preto, že výrobok bol vytvorený tam a myslel som si, že ľudia z tejto krajiny budú úprimní o účinkoch liečby. No sú tu aj dobré veci! Práve som sa dozvedela, že krém nemám kupovať cez Ebay, lebo tam sú falzifikáty – no dobre, nebudem 😀 Tak preto som teraz tu – ak aj vy poviete, že tento krém odporúčate, tak už nad ničím nerozmýšľam a kupujem 😀 Vďaka a pozdravujem, milí!

 2. Haha, tak si ho kúpte! Ku krému Intenskin nemám žiadne pripomienky – je perfektný. Doteraz sa mi nikdy nepodarilo nájsť niečo, čo by fungovalo tak dobre – myslím to vážne. Netuším, aké sú v ňom zložky – pretože o ňom nič neviem. Viem však s istotou, že sú prírodné a musia fungovať – moje vrásky zmizli za tucet dní. Možno je to hydratačný účinok a ja som mala len suchú pleť? Je to možné – príčina ma však nezaujíma 😀 Dôležité je, že Intenskin funguje a nemienim sa ho nikdy vzdať 😀 S pozdravom a odporúčaním!

 3. Hej, môžem povedať všetkým dámam odo mňa, že stojí za to mať Intenskin doma – samozrejme, ak sa chcete zbaviť vrások. Patrím medzi ženy, ktoré neznášajú používanie kozmetiky – a najmä jej kupovanie. Je to pre mňa nočná mora – nikdy neviem, čo si mám vybrať, a v tých drogériách stojím celé hodiny a pozerám do regálov. A tento krém? Kúpila som si ju online, všetci ju odporúčajú a všetky informácie nájdete na jednej webovej stránke – čo viac si priať 😀 VELMI ODPORÚČAM!

 4. Intenskin funguje naozaj dobre, ale je drahý – kupujem si ho len pre seba v rámci akcie a je nepravdepodobné, že by som si ho niekedy mohla kúpiť za bežnú cenu. Samozrejme, že sa tu na nič nesťažujem – chápem, že je to veľmi účinné a výrobca nemá záujem predávať to lacno. Chcela som len naznačiť tým šetrnejším zákazníkom, aby využili akcie 😀 Odporúčame!

 5. Samozrejme, že áno – bežná cena je nejaký kozmos 😆 Aj ja si myslím, že ak si kúpite Intenskin, tak so zľavami. Napriek tomu sa objavujú tak často, že ja osobne vlastne zabúdam, že výrobok je vlastne drahší 😆 Odporúčam – veľmi príjemný na vyhladenie pleti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here