Starostlivosť o vlasy: ako sa starať o vlasy v 7 jednoduchých krokoch

0

Starostlivosť o vlasy neprechádza len správnym umývaním! Zistite si s nami, ako sa môžete postarať o svoje vlasy v 7 jednoduchých krokoch!

Starostlivosť o vlasy je pre každú ženu veľmi dôležité: kto z nás nechce krásne vlasy hebké, svetlé a predovšetkým zdravé? Nižšie nájdete 7 ťahov (jednoduché, ale zásadné) na získanie skutočne šumivých vlasov.

Niekedy potrebujete trochu viac pozornosti v gestách, ktoré robíme každý deň , od šampónu až po tanier . A kto sa učí, ako sa starať o vlasy, potom to už nezastaví! Ste pripravení začať?

1. Starostlivosť o vlasy začína od umývania

1. Starostlivosť o vlasy začína od umývaniaPrvým pravidlom, ktoré sa stará o vlasy, je vykonať správne umývanie , ktoré sa bude vykonávať s jemnosťou. Po prvé, umyte vlasy každé tri dni. Častejšie pranie môže spôsobiť prebytok kožného mazu , ktorý spôsobuje tvorbu vlasových tukov .

Šampón je gestom základnej krásy . Vždy si vyberte produkt vhodný pre váš typ vlasov (suchý, mastný, farebný atď.) A jemný vzorec, ktorý rešpektuje pH pokožky hlavy , hydratuje a zjemňuje vlasové vlákno.

Aby ste dostali plné vlasy, začnite dobre namočte, ponechávajúc ich dlhý čas pod vodným prúdom. Potom dajte malý šampón do dlaní a naneste ho na vlasy. Jemne masírujte pokožku hlavy a nechajte ju chvíľu odpočívať .

Vyhnite sa tvorbe dvoch šampónov , preto zbytočne senzibilizujte pokožku hlavy! Na opláchnutie vlasov môžete miešať studenú vodu s bielym octom alebo citrónom, aby ste získali jasné vlasy s jasnými odrazmi. 

Obnovte ochrannú vrstvu vlasov, regenerujte ju a urobte ju krásnejšou, naneste balzam . Produkt ponechajte na mieste po stanovenú dobu a potom dôkladne opláchnite. Ak ste statoční, môžete skončiť s tryskou studenej vody zúžiť šupiny vlasov a urobiť im lesk.

Čistiaci šampón Collistar

Šampón na očistujúci a adstringentný šampón zaručuje hlboké a úplné umývanie. Jednoducho umyte vlasy čistiacim šampónom Collistar dvakrát týždenne, aby sa stalo jasné, svieže a plné objemu ! Balíček s objemom 250 ml je k dispozícii na Amazon za veľmi špeciálnu cenu: kúpte ho teraz iba za 11,69 EUR!

Set 2 regeneračný a antioxidačný šampón Bed Head od spoločnosti Tigi

Pre dokonalé obnovenie vitality vlasov môžete použiť vynikajúci kondicionér, ktorý môže rehydratovať a zabrániť strate základných živín pre zdravé vlasy! Ponúkame Vám túto súpravu Bed Head od firmy Tigi, ktorá obsahuje dva regeneračné balzamy o objeme 750 ml … skvelá zmluva, ktorá vám zaručuje escort viac ako deväť mesiacov za nezabudnuteľnú cenu! K dispozícii na Amazon za 17,04 €

2. Správne sušenie

Dokonca aj sušenie je kritický na liečbu vlasy. Najlepším riešením je nechať ich prirodzene suché: využite krásnu sezónu, aby ste zabudli na sušič vlasov! Ak namiesto toho ste nútení ju používať, začnite tým, že absorbujete prebytočnú vodu vlasov ručníkom a potom nastavte termostat spotrebiča na miernu teplotu.

 Nadmerné teplo poškodzuje pokožku vlasov a pri pohľade na vlasy sa zdá, že vaše vlasy budú na dotyk viac neprístupné a hrubé . Fén s difúzory sú preferované: v skutočnosti umožňujú teplo nezameriavať sa príliš na určité oblasti, tým cirkuláciu tepla a menej poškodzuje pokožku. keď

Univerzálny difúzor Hairizonevyberte kefy na použitie , uprednostňujte modely v prírodnom materiáli , ktoré rešpektujú vlasové vlákno. Žiadne plastové hrebene a kefy a nekvalitná kvalita: ide o nástroje, ktoré stojí za to investovať! Zabráňte rozmotaniu vlasov, keď sú stále mokré, pretože sa môžu ľahšie zlomiť . Nečistite ich neprimerane, aby nedošlo k poškodeniu dĺžok a koncov.

Tu, stručne povedané, ako to urobiť:

Univerzálny difúzor Hairizone

Univerzálny difúzor je ideálnym nástrojom na vyschnutie vlasov, takže je objemný a bez poškodenia vlasov! Jeho štruktúra rovnomerne rozdeľuje vzduch na vytváranie kudrníc a vĺn bez frizu. Rozmery tohto modelu sú vhodné pre takmer akýkoľvek typ sušiča vlasov. Kúpte si ho na Amazon za iba € 17,99.

KRÁSA
Súvisiace príspevky

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here