NAJLEPŠIE PRODUKTY

3
Rate this post

Každý deň sa všetci usilujeme o rovnováhu. Snažíme sa jesť správne, viac cvičiť a lepšie spať. Snažíme sa navigovať v našich dňoch a týždňoch s čo najmenším stresom, pričom všetko berieme krok za krokom. Ale niekedy, aj keď robíme maximum, potrebujeme podporu; potrebujeme zvýšiť zdravie nášho tela, aby sme sa vyrovnali so stresom, zlým spánkom a nedostatkami výživy, ktoré pochádzajú z rušného života. Tu prichádzajú „doplnky“. Aby sme vyplnili medzery vo výžive, väčšina z nás hľadala pomoc s multivitamínom jedenkrát denne. Tu je rýchly návod na vaše otázky týkajúce sa multivitamínov.

Fungujú multivitamíny skutočne?
Je zrejmé, že multivitamínový doplnok má schopnosť zvyšovať naše zdravie. Vápnik a vitamín D sú preukázateľne prospešné pre zdravie kostí, kyselina listová je dokázaná, že znižujú vrodené chyby, vitamíny B sú dokázané, že zvyšujú energiu a pomáhajú pri neurologických funkciách. a je dokázané, že vitamín C aj zinok zvyšujú imunitné funkcie. Toto je len niekoľko výhod, ktoré multivitamín ponúka.

Podľa správy z Oregonskej štátnej univerzity „Asi 75% obyvateľov USA nespotrebuje odporúčaný príjem ovocia a viac ako 80% nespotrebuje odporúčaný príjem zeleniny.“ 1 Pokyny pre výživu Američanov na roky 2015 – 2020 naznačuje, že živiny, ktoré sú často nedostatočne konzumované, zahŕňali vitamín D, vápnik, draslík, vlákninu a železo. Výskumy okrem toho ukazujú, že dospelí s vysokým príjmom pridaného cukru v potrave mali nižší príjem mnohých mikroživín, najmä vitamínu A, C, E a minerálneho horčíka.

Sú multivitamíny všetko, čo potrebujeme?
Aj keď multivitamíny sú vynikajúcim doplnkom zdravej výživy, každý má jedinečné zdravotné potreby. K zdraviu by sa nikdy nemalo pristupovať z univerzálneho zmýšľania. Z tohto dôvodu multivitamín nemusí úplne riešiť zdravotné problémy, ako je zlé trávenie, neschopnosť zaspať alebo sa zotaviť. Existuje mnoho doplnkov, ktoré môžu zlepšiť špecifické zdravotné potreby. Napríklad omega-3 mastné kyseliny môžu podporovať zdravie ľudí s vysokými triglyceridmi, zatiaľ čo cesnak môže pomôcť znížiť vysoký krvný tlak.

Užívanie viacerých vitamínov prispôsobených vašim potrebám je lepšie ako užívanie jedného multivitamínu, ale nájdenie špecifického doplnku a vitamínu môže byť náročné a časovo náročné. Okrem toho existuje veľa doplnkov, ktoré negatívne ovplyvňujú lieky na predpis. Napríklad užívanie antidepresíva s 5-HTP môže mať za následok príliš veľa serotonínu v tele, čo vedie k nebezpečnému stavu nazývanému syndróm serotonínu. Mali by ste byť opatrní pri užívaní príliš veľkého množstva vitamínov a doplnkov. Algoritmus Persony je navrhnutý tak, aby vytvoril doplnkový program, ktorý je jedinečný pre vaše telo a zároveň zaisťuje bezpečnosť vašej rutiny.

Aké sú najlepšie typy multivitamínov a doplnkov?
Ak zápasíte so stresom, nedostatkom spánku, stratou energie alebo neschopnosťou nájsť rovnováhu vo svojom živote, začnite na ceste k lepšiemu zdraviu začlenením vysokokvalitných multivitamínov a doplnkov do vašej každodennej rutiny.

Vyhľadajte multivitamín, ktorý je:

  • prírodné
  • Alergén zadarmo
  • Vysoko biologicky dostupný (ľahšie sa vstrebáva pre vaše telo)
  • Testovaná čistota
  • Vyrobené bez plnív, umelých farbív alebo prísad

Všetky spoločnosti zaoberajúce sa doplnkami sa budú snažiť povzbudiť vás, aby ste si kúpili ich produkt, ale veľké spoločnosti zaoberajúce sa doplnkami budú vysvetľovať, prečo je ich produkt vynikajúci. Dobrý multivitamín Nanovein skusenosti alebo doplnok bude mať vedecké dôkazy na podporu jeho formulácie a spoločnosť by mala byť vždy ochotná zdieľať zdroje.

Multivitamíny vs. personalizované vitamíny
Multivitamíny boli doplnkom výživy, ktorý zaplňuje medzery v výžive v posledných niekoľkých desaťročiach, a tým, že nemajú dostatok živín, výrazne posilňujú zdravie. Avšak, ako sa už robilo viac výskumov, odborníci na výživu si uvedomili, že doplnok univerzálnej veľkosti nemusí byť pre všetkých tou najlepšou voľbou. Žiadne dve telá nie sú úplne rovnaké a toľko faktorov prispieva k vašim potrebám živín.

Je teda bezpečné predpokladať, že jeden multivitamín nebude poskytovať rovnaké výsledky pre všetkých. V ideálnom prípade by ste spolu s odborníkom na výživu alebo lekárom posúdili svoju výživu LPE Massager forum, anamnézu a životný štýl a poskytli konkrétne odporúčania pre vaše potreby.

Verdikt o vitamínoch
Užívanie správnych vitamínov a doplnkov by mohlo pomôcť vyplniť medzery v živinách a výrazne prospieť vášmu zdraviu. Vytvorenie rutiny prispôsobeného doplnku je perfektný spôsob, ako zabezpečiť, aby ste brali to, čo je pre vás najlepšie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here