Pánske vlasy: Najlepšie pánske výrobky

33
Rate this post

rozdiel medzi dobrými a zlými vlasmi nie je tým, s čím ste sa narodili, je to, ako je to v štýle: Používate pre mužov tie najlepšie vlasové prípravky? Roztriedili ste všetky odrody (vláknina, vosk, krém atď.) A našli ste tú, ktorá je pre vás tá pravá? Potom ste porovnali všetky rôzne vlákna, aby ste našli to najlepšie? Ak nie, nebojte sa. Spravili sme.

Existuje dobrý dôvod pre výber všetkých produktov: Všetci dosahujú rôzne výsledky. Získate celé spektrum lesklého alebo matného, ​​Grow ultra forum cementového podržania a tečúcej textúry. Niektoré by sa mali aplikovať na vlasy sušené na uteráky a iné na suché vlasy.

Tu je podrobný pohľad na 12 najlepších vlasových výrobkov pre mužov. Štýl, ktorý teraz nosíte, môže mať iné požiadavky ako ten, ktorý chcete, a preto sa vzdelajte, čo najlepšie funguje tam, kde je. Je dôležité poznať rozdiel medzi ílom a vlákninou, pastou a krémom, voskom vo vlhkých vlasoch alebo v suchých vlasoch (napálil vás – vosky by nikdy nemali byť vo vlhkých vlasoch). Rovnako dôležité je vedieť, aké výhody má soľný sprej, vlasový olej a suchý šampón.Testovali sme takmer všetky LongUp lekaren možné vlasové prípravky a nikdy nie sú rovnaké. Keď si vymieňate vedomosti o stylingu, pozrite si nášho aktuálneho obľúbeného v každej z nižšie uvedených kategórií.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here