Efektívne diéty: 7 chudnutie diéty schudnúť v krátkom čase

3
Rate this post

Ak chcete stratiť 10 libier (4,5 kg) za týždeň, musíte postupovať podľa efektívneho plánu.Skúsil som tento plán pre klientov, ktorí sa snažili schudnúť rýchlo pred udalosťou, ako je dovolenka alebo fotenie, a funguje to zázraky. V skutočnosti niektorí z mojich klientov, ktorí vyzerali, akoby jedli po troch alebo štyroch týždňoch, už po jednom týždni.Aj keď to nie je dlhodobá oprava, môže to naštartovať vašu cestu chudnutia a motivovať vás k udržateľnejším dlhodobým zmenám.

Tento plán sa neodporúča, ak máte v anamnéze poruchy stravovania, ako je anorexia.
10 Libier za týždeň. Aj keď je určite možné stratiť 10 libier za týždeň, nebude to čistý telesný tuk. Kvôli nedostatku kalórií potrebných na spálenie každej libry tuku jednoducho nie je možné bezpečne spáliť 10 libier čistého telesného tuku za jediný týždeň.

To však neznamená, že nemôžete schudnúť tak veľkú váhu a stále vyzerať štíhlejšie.Zatiaľ čo veľa chudnutia bude určite pochádzať z telesného tuku, budete tiež klesať libier stratou nadmernej hmotnosti vody Vanefist Neo forum (1 dôveryhodný zdroj). Je to čiastočne preto, že tento plán znižuje hladinu inzulínu a spôsobuje, že sa vaše telo zbavuje uložených sacharidov, ktoré viažu vodu.

Aj keď vaše telo dokáže uchovávať iba asi 300 – 500 gramov sacharidov vo forme glykogénu, uložený glykogén má vo vode až trojnásobok hmotnosti (1 dôveryhodný zdroj, 2 dôveryhodný zdroj). Znížené hladiny inzulínu tiež spôsobia, že vaše obličky vypustia prebytočný sodík, čo vedie k zníženiu zadržiavania vody (3 dôveryhodný zdroj, 4 dôveryhodný zdroj).

Spolu so znížením telesného tuku a hmotnosti vody môžete stratiť aj určitú hmotnosť v dôsledku menej črevného odpadu Keto Top Diet recenzie a nestráveného jedla a vlákniny v zažívacom systéme. Tu je 7 krokov, ktoré by ste mali nasledovať, aby ste stratili 10 libier za týždeň.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here