Wortex – Slovensko – lekáreň – kde kúpiť – ako uplatňovať – forum – recenzia – názory

3
5/5 - (1 vote)

Minulý víkend som sa rozhodol urobiť dvojdňový džúsový detox. Vlastne som bol naozaj plne pestuje pre túto voľbu pre viac ako tri roky. Počiatočné úsilie priblížiť sa k takémuto vyčisteniu malo Wortex pred rokom počas prázdnin, ale nedokončili úplne úspech.

Wortex – Slovensko – lekáreň – kde kúpiť

Mal som možnosť zmeniť ranné jedlo, rovnako ako skorý obed so šťavou, ale v čase večere som musel chytiť oveľa podstatnejšie jedlo. Tentoraz bola voľba trochu oveľa spontánnejšia a tiež som mal priateľa na to, Slovensko pretože môj spolubývajúci lekáreň sa pripojil k detoxikácii. Vyskytuje sa tak, že Muriel Wortex je takmer vegán. Ona lekáreň pravidelne dosahuje pre syr, rovnako ako jej med.

Ona je veľmi sústredená na zdravú výživu zeleniny, rovnako ako len dostane bioprodukty. Pokiaľ ide o 2 týždne späť, Muriel uviedla, že by rada šla na odšťavovací detox. Bol som rád, keď som to počul, pretože by Wortex Slovensko som rád, aby ju použiť, akonáhle. Mám tiež dve miesta v mojej mysli (jeden na Bali a iné v Portugalsku), rovnako ako Wortex keby to na náklady, ktoré by som absolútne využite to.

  • Umiestnili sme zariadenie v Anglicku, ktorý používa 5-dňový zostať kde kúpiť na šťavy, napriek tomu som nebol presvedčený o ich dohodu. Wortex Predpokladal som, že sa môžeme pokúsiť urobiť malú detoxikáciu doma, aby sme zistili, či dokážeme vydržať dlhšie ako 2 dni.
  • V súlade s post budem určite informovať o mojom prípravné kde kúpiť práce pre detox, wellness, vplyvy, and tiež, ako aj mínusy, ktoré som Wortex zažila počas týchto dvoch dní a tiež poskytnúť vám jedál pre štiav, ktoré sme využívali.

Wortex – ako uplatňovať – forum – recenzia

PRÍPRAVA Ak chcete začať s detoxikáciou, musíte sa najprv pripraviť na to. Samozrejme, musíte naplánovať, čo sa bude opiť, aké produkty kúpiť a v akom množstve, ale predovšetkým musíte vykonať ako uplatňovať zmeny vo vašom Wortex stravovacom režime niekoľko dní pred začiatkom detoxikácie.

Ak ste jedli vo všeobecnosti, mali by ste ako uplatňovať začať oveľa Wortex menej ako týždeň pred detox zbaviť pôvodcov, mastné, ťažké-na-jesť potraviny, ako aj extrémne spracované potraviny z vašej stravy režim. Čím bližšie k detoxu, tým ľahšie recepty, ktoré konzumujeme, rovnako ako jesť čo najdlhšie surovú zeleninu a tiež ovocie. Wortex Môj diétny režim bol v poslednej dobe extrémne “čistý” (z ktorého som veľmi šťastný), takže som sa nemusel úplne meniť.

  • V polovici týždňa som sa rozhodol jesť ešte viac surového jedla. Tam boli koktaily na raňajky, šaláty, rovnako ako šalát na obed, rovnako forum Wortex ako Večera pozostávala väčšinou z varených alebo pečených zeleniny.
  • V piatok (deň predtým) moje menu vyzeralo niečo podobné: forum Ranné jedlo – Zdravé smoothie: 3 banány, pohár ľadovej lesné recenzia  plody, hrsť špenát, za lyžicu tekvicových semien, pol sklo mandľového mlieka, recenzia pol pohárom Wortex vody.

Wortex – názory – akčné

  • Liečba: hrsť orechov (mandle, taliančina) s hrozienkami a tiež sušené brusnice. Obed: hustá zeleninová polievka s trochou quinoa Päťhodinový Wortex čaj: banán a tiež maliny. Večera: polievka (ako na obed).
  • NÁKUP Rozhodli sme sa, že zelenina a tiež ovocie na šťavu by určite boli prirodzené. Výnimku boli ananásy, rovnako ako červené hrozno, ktoré sme nemohli získať kdekoľvek v životopis verziu.

Získali sme veľa položiek od regionálnej spoločnosti, Wortex ktorá predáva vege boxy. Náš nákup bol naozaj veľký. Čo sme dostali? 4 ananásy 4 plány červeného hrozna (250 g každý). 2 veľké korene zázvoru (pretože sa nám páči Celkom, ale môžete urobiť oveľa menej). 48 mrkvy. 3 krabice celeru. názory 2 čísla petržlenu. 1 Wortex biela kapusta. 4 plány špenátu. 2 balenia kale. 12 jabĺk. 4 názory papriky. 8 citrónov.

Ako to skončilo počas detoxikácie, sme mali príliš veľa zeleniny, pretože sme mohli konzumovať alkohol množstvo, ktoré bolo odporúčané denne. Wortex Nie všetky šťavy nám ochutnali a rozhodli sme sa prispôsobiť počas druhého dňa. Zelenina, ktoré sme skutočne urobili rozhodnutie využiť akčné pre šťavy v Wortex nasledujúcich dňoch, aby sa zabezpečilo, že nič bude akčné vyhodený.

Wortex – ako použiť – vedľajšie účinky

Každý deň sme mali 3 hlavné jedlá (ranné jedlo, obed, večera), rovnako ako jeden liečiť. Primárna miska je 1 liter šťavy a 0,5 litra. Počas detoxikácie sme použili sprievodcu “celkový prehľad Moron na ako použiť džús pôst” od Bo Rinaldi Steven Wortex Prussack. Toto nie je publikácia, ktorú ako použiť konkrétne odporúčam dosiahnuť Wortex detoxikačné šťavy.

Práve sme mali túto publikáciu. Odporúčam vám pozrieť sa na internetovej stránke Jason Vale a tiež Reštarte s Joe (Joe Kríž, autor predtým Wortex diskutované Tuku, Chorých, ako aj Takmer Mŕtvy dokument), ak chcete, šťava detoxikácie. Po prihlásení sa na e-newsletter určite dostanete 10 bezplatných receptov na džúsy. Na stránke určite navyše objavíte veľa návrhov, ako čistiť telo šťavami. Strávili sme okolo Wortex vedľajšie účinky 25 na osobu pri nákupe, okolo 125 PLN. Domnievam sa, že pokiaľ ide o anglické problémy, ako aj predovšetkým prírodné produkty, nie je to vysoká cena. vedľajšie účinky Tieto náklady budú absolútne oveľa nižšie, ak si kúpite v Poľsku.

OPATRENIE. Na prípravu šťavy sme využili náklady na Hurom ALPHA pomalý odšťavovač h-AA-BBF17, ktorý mám po mnoho mesiacov a absolútne milujem! Ak nemáte odšťavovač s nízkou rýchlosťou, môžete využiť odšťavovač. Majte však na pamäti, že šťava.

Wortex – cena – objednať

  • Detoxikácia šťavy patrí medzi prominentné prístupy čistenia tela. Jeho použitie pomáha, pomenovať niekoľko minimalizovať problémy s tráviacim systémom, pridať energiu, zlepšiť základné wellness a tiež podporiť zlepšenie siluety.
  • Strava je založená na šťavách a tiež miešaných nápojoch z ovocia a zeleniny. Detox šťavy predstavuje potrebné cena minerály a vitamíny pre denný výber potravín.
  • Avšak, očista tela potrebuje, aby prostredníctvom stravy opustiť príjem typických jedál, a zmeniť ich so zeleninou a ovocnými cena výrobkami.

Ovocná detoxikácia. Šťavy čistenie tela sú navrhnuté, keď dôjde k podstatnému poklesu odolnosti tela, únavy a tiež kožných palls. Myšlienka ovocie detoxikácia bola založená na základe myšlienky dieta odborníkov, že prírodné postupy sú objednať nedostatočné pre telo urobiť preč s prebytok kontaminantov, ako aj tzv. objednať čistenie diéta plány.

Najmä, ak denne správanie znamenať: sedavý spôsob života, nedostatok pohybu, stres a úzkosť, stimulanty a zlú výživu (napr. príliš nezvyčajné jedlá), nedostatok ráno jedlo, využitie mastných potravín alebo predpokladaný pohodlie potravín. V takýchto situáciách môže byť skvelou službou diétny plán založený na ovocí, ako aj na zelenine bohatej na minerály, ako aj na vitamíny.

Zhrnutie

Je dôležité si zapamätať niekoľko nariadení pred predložením – po prvé, šťava diétny plán nemôže byť využité aj pre dlho, pretože vylúčenie z menu, napr. zviera zdravé bielkoviny alebo iné aktívne zložky, pre veľmi dlhý čas sa môže vytvárať významné výživové nedostatky, slabé miesto, stráca tela, hormonálne problémy, ako aj v dôsledku mnohých zdravotných problémov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here