5 diét pre chudnutie, ktoré pracujú najviac

0

chudnutie diéty, ktoré pracujú v skutočnosti neexistujú, alebo sú len ilúzia? Nájdenie stravy, ktorá naozaj funguje, nie je ľahké a často sa ocitnete v rozpakoch, ktorý z nich je ten správny.

Ako dobre viete, diéta je účinná, ak sa stane potravinovým zvykom a ak ide ruka v ruke s cvičením. Žiadna týždenná schéma diéty na zníženie telesnej hmotnosti nie je zázračná sama o sebe: diéty na chudnutie, ktoré pracujú, sú tie, ktoré sú dôsledne sledované.

Ponúkame vám 5 efektívnych diét, ktoré schudnúť . Jedná sa o ľahké, rýchle a ľahko sledovateľné diéty. Niekedy trochu kruté.

Tie sa pohybujú od bez obsahu sacharidov a bezlepkovej diéty až po super metabolizmus. Poďme sa pozrieť na stravu ryže a tiež to, že citrón skončí s diétou jesť všetko.

Pravidlo pre všetky tieto týždenné stravovacie plány spočíva v tom, že trvajú najviac dva týždne: je to základný prvok obmedzujúcich stravovacích návykov .

5 VÝBORNÝCH CHUDÝCH DIÉT, KTORÉ NAOZAJ FUNGUJÚ

Na týždenné programy stravy , ktoré ponúkame poskytujú vynikajúce výsledky, pokiaľ ide o chudnutie, váš žalúdok vyfúknuť za niekoľko dní a budete cítiť okamžite ľahší.

  • Bez stravy a bezlepkovej diéty je dobrým príkladom diéty na zníženie telesnej hmotnosti
  • Odstránenie sacharidov, rafinovaných cukrov a lepku – ako chlieb a cestoviny – je skvelý spôsob, ako schudnúť rýchlo.

5 VÝBORNÝCH CHUDÝCH DIÉT, KTORÉ NAOZAJ FUNGUJÚTýždenne Ponuka diéty bez sacharidov a lepku poskytuje spotrebiteľské ovocia , zeleniny a bielkovín. Ak ste vegetarián alebo vegán, môžete konzumovať rastlinné bielkoviny nachádzajúce sa v strukovinách (cícer, fazuľa).

Začnite ráno, pri raňajkách , piť ovocný chlieb na chuť, napríklad s banánom, polovicou jablka a niektorých jahôd. Nepridávajte cukor a miešajte s trochou vody.

Na obed a večeru jesť šaláty s vajcami a zeleninou alebo kuracie prsia a zeleninou. Ak máte veľmi hlad alebo veľa športov, pridajte 2/3 galónov ryže alebo 50 gramov ryže na obed a večeru.

Veľa pijete počas dňa: dokonalé odvodnenie bylinkových čajov (ak je horúco, pripravte ich a vložte do chladničky!).

Ovocné smoothies sú často odporúčané v menu chudnutie diéty

Supermetabolická diéta má veľmi presný týždenný vzor

Super metabolická diéta je rozdelená na tri fázy, ktoré trvajú 28 dní.

V priebehu jedného mesiaca môže stratiť až 7/8 kilogramov (samozrejme záleží na množstve kilogramov, ktoré stratíte na začiatku) prostredníctvom špecifických ponúk na urýchlenie metabolizmu.

Super metabolická diéta je založená na presnom vzore :

  • v pondelok a utorok sa konzumujú ovocie, zelenina a obilniny;
  • v stredu a vo štvrtok sa zabraňuje uvoľňovaniu tuku a konzumujú sa len bielkoviny a zelenina;
  • v piatok a cez víkend sa obnovia niektoré tučné, ale zdravé potraviny, obilniny a ovocie.

Schéma je veľmi prísna a vyžaduje aj fyzickú aktivitu trikrát týždenne a rešpekt bez medzery v troch týždenných fázach.

Ovocné smoothies sú často odporúčané v menu chudnutie diétyJe to reštriktívna, ale vyvážená strava . Podobne ako všetky diéty, aj napriek tomu, že sú účinné , nemožno ich dlhý čas sledovať a musia ustúpiť pestrejšiemu režimu.

Ak hľadáte odvodňovaciu a čistiacu stravu, potom ryža je dokonalá

Rice Diet má akčný vypúšťací a čistiace a zaručuje vynikajúce výsledky najmä v prípade, navyše k chudnutiu, budete tiež chcieť, aby defláciu brucho.

Na základe niekoľkých potravín by sa malo dodržiavať až týždeň . Nemáme veľa bielkovín, preto z tohto dôvodu nemožno predĺžiť viac ako týždeň.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vyberte hnedú ryžu, striedajúcu sa s obilninami, ako je jačmeň, proso alebo žito.

CHUDNUTIE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here